| Author | Message |
|---|
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | September 30th, 2008 at 02:52pm
Joskus on niin vaikea saada se ymmärtämään. Mulla on ehkä vähän ylemmyydentuntoinen olo sen seurassa, mikä on aika perseestä koska pyrin arvostamaan toisia, etenkin ystäviäni.
Ja olen todella onnellinen sen puolesta. Jos asia kehkeytyy toivottuun suuntaan niin hyvä koska se ansaitsee onnen.
|
rag doll. Bleeding on the Floor
 Age: 32 Gender: Female Posts: 1926 | September 30th, 2008 at 04:29pm mua inhottaa kun mä en osaa tuota ainetta. |
goodbye blue sky Always Born a Crime
 Age: 27 Gender: Female Posts: 6461 | October 1st, 2008 at 08:31am Syrämmeni alkoi lyömään aika kiivasta tahtia, kun se kello alkoi piristä ikävästi. Lähinnä siksi, että mie en tiennyt että missä kehevetissä broidi oli, ja kun se ei vastannut puhelimeen niin tuli kumma olo. Nou vorries I am alrite.
+ Tunnustan, damn olen vaan niin laiska
|
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | October 1st, 2008 at 09:58am Mä en kysy enää koskaan siltä mitään. Saan vaan alemmuuskomplekseja. |
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | October 1st, 2008 at 03:22pm Mistä vetoa, että joku keksii perjantaille jotain tekemistä meille juuri kun lupauduin lastevahdiksi meijän naapureille.
No samapa tuo oikeastaan, tuleepahan rahhaa.
+ Miksi en koskaan voi näyttää ihmiseltä valokuvissa.
Ja muutenki nuo sen muut kuvat saa mut jotenki pahalle tuulelle tai jtn.
Harmittaa. Se yksi oli niin mukava. Tai ainakin vaikutti mukavalta.
DDDDD:
++ Ahaha, tykkään Julianista. Se on ihan huippu ja mukava. :') |
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | October 1st, 2008 at 04:02pm Mä en haluaisi tunnustaa tilanteen näyttävän olevan menossa päin hevonhelvettiä. Yritän edelleen pitää toivoa yllä. Sillä mitä muutakaan mulla on enää kuin toivoa? Millä muulla pärjäisin päivästä toiseen?
+ hitto kun haluisin tietynlaiset hiukset ja näyttää tietynlaiselta mutten osaa/jaksa tehdä asian eteen paljoa :/ |
goodbye blue sky Always Born a Crime
 Age: 27 Gender: Female Posts: 6461 | October 2nd, 2008 at 09:16am Fantasma: Mä en haluaisi tunnustaa tilanteen näyttävän olevan menossa päin hevonhelvettiä. Yritän edelleen pitää toivoa yllä. Sillä mitä muutakaan mulla on enää kuin toivoa? Millä muulla pärjäisin päivästä toiseen?
Mulla on tosi orpo olo, kun kävelen sinne opistolle. Niitä rappusia pitkin ylös, joita on muuten 12 + 12. Tierän, että mie oon hyvä, mutta mistä ihmeestä varastaisin itelleni aikaa harjoitella niitä asioita? Kun en vaan ehri, on niin paljon koulujuttuja että en vaan millään ehri.
Ne tyypit on viettänyt aikaa yhressä ihan hirveän palju. Tunnen oloni taas niin halutuksi ja tarpeelliseksi. Sekin, no, kyllä me puhuttiin tänään kerran. Sen kengästä. Että ollaan kavereita sillon kun kukaan ei nää, ne voi luulla että oikeesti hengataan yhresää. Kiva kiitos Jude, itsetuntoni kohoaa huimasti.
Nevermind me, I´ll just cast shadows on your wall. Mulla ei vaan ole ketään, jonka kanssa voisin olla normaalisti. Kaikki kohtelee mua niin huanosti, ja pitää ärsyttävän itsestäänselvyytenä mua. Mitäs jos en meekkään enää kouluun? Lintsaan koko seuraavan kuukauden. Mainio esimerkki, ei kukaan kaipais mua muuksi kun siksi, että nyt niillä typeryksillä ei olisi ketään, jolta voi kopioira läksyt tai pyytää tunnilla apua kun itse ei osaa teoriakirjasta lukea. Lapset. Yh.
Pitkä postaus. Ärsyttää vaan niin viätävästi. Damn.
|
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | October 2nd, 2008 at 09:42am En tiiä mitä laitan lauantaina päälle. Sataa vissiin vettä ja ei oo kauhean lämminkään.
Jotain shoppailuun ja sightseeingiin sopivaa.
Tai sitten parin viikon päästä sinne jalkapallo peliin.
DDDD:
|
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | October 2nd, 2008 at 10:12am Tänään oli boheemi-taiteilija-olo. |
revolver. Banned
 Age: - Gender: - Posts: 31912 | October 2nd, 2008 at 10:15am Että olis kivaa olla sen kaveri. Mutta sillä näyttäs olevan noita kavereita koko koulu täynnä....
Mutta ihan oikeesti, mikä tyyppi! Puhuu nopeasti ja paljon asiaa ja sai mut nauramaankin ihan aidosti.
Vau. Muuta en nyt tähän osaa sanoa, mutta vau. |
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | October 2nd, 2008 at 11:19am The Cab = <3 |
chelsea smile Shotgun Sinner
 Age: 28 Gender: Female Posts: 8661 | October 2nd, 2008 at 01:32pm ~ Jotenkin, on vaan niin paskaolo aina kun se on jossain lähellä.
En oo sille oikeesti mitään, se vaan valehtelee.
Vitun tekopyhä paska.
~ Pelkään ehkä henkeni edestä mopokortti koetta, en
osaa niitä liikenne sääntöjä ja kuitenkin kokeessa
hätäännyn ja saan jonkun paskahalvauksen ja en osaa mitään, kiva.
~ Pelkään, että se sama mitä tapahtui puol vuotta sitten, toistuu
uudestaan. En kestä sitä, en enää. |
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | October 2nd, 2008 at 02:47pm Kannattaa jutella kavereiden kanssa. Henkinen tuska helpotti taas, kun muisti että maailmassa on myös ihania ihmisiä.
Mutta kettu kun vihaan tätä elämäntilnnettani niin hemmetisti, se imee mehut. |
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | October 3rd, 2008 at 05:20pm Voi lollahdus, että voi olla ihminen läpinäkyvä.
Melko huono yritys. |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | October 4th, 2008 at 10:02am Äh, ei tiedä, että mitä laittaisi päälle. D:
Ja isäntä yrittää, että lähtisin tänään katsomaan Negativea. Kiitos, mutta ei kiitos kuitenkaan.
 |
goodbye blue sky Always Born a Crime
 Age: 27 Gender: Female Posts: 6461 | October 4th, 2008 at 10:48am Kaverin isoisä kuoli, luokkakaverin äiti kuoli, vitun itsekäs ihminen valittaa miulle, kaikki ovat vihaisia toisilleen, vanhemmat vähättelee min saavutuksia, en osaa enää elää.
Olipa hauska viikko.
|
Dora Salute You in Your Grave
 Age: 28 Gender: Female Posts: 4476 | October 4th, 2008 at 11:11am "Jos et lähetä tätä kenellekään susta tulee isona läski, ruma ja ällö", kiitos, kiitos, tulevaisuuteni on sinetöity (:
~ En taas yhtään tykkää. On kivaa mutta kuinka kauan. Perjantain jälkeen taitaa jo romahtaa aika kaboom.
~ Pyytäisin anteeksi jos olisin pahoillani. |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | October 4th, 2008 at 04:04pm Lähtee järki, kun pikkusisko popittaa vaan Miley Cyrusia nykyään.
Dammit. Haluan tuon pelipaidan. Mutta tuo on kalliimpi, kuin se Poolin paita ja tuleekin vielä kauempaa. D: $79,99, hey, c'mon. Ja $50 lisää, jos haluaa sen nimellä. DD: Ei ole reilua. Voisi tietenkin yrittää, jos löytäis niitä Losista, jos ja kun siellä käy, mutta tuskinpa vaan. Ei varmasti, kun kuitenkin joukkuekin on mantereen toiselta puolelta. Los Angeles Kingsin paitoja vois löytää tai San Jose Sharksin, mutta ainakin edeltä mainittu kind of sucks. :DDD;;;
Ja haluttaisi käydä katsomassa lätkämatsi siellä, kun tuli katsottua hintoja, eivätkä ne olleet niin älyttömiä. Itse asiassa tervejärkisempiä hintoja, kuin mitä Englannin valioliigaan, mutmut. Kesällä ei kyllä kauheasti matseja varmaan pelata. Dammit. DX
|
Mmai Killjoy
 Age: - Gender: Female Posts: 97 | October 4th, 2008 at 05:59pm Vitsi en oo käynyt täällä pitkään aikaan.
Rasittaa kun on niin paljon kokeita ja pitäis kaikkiin jaksaa lukea ja ja..
Onneksi on ihanan ihanat viikonloput. Mutta öitä! |
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | October 5th, 2008 at 06:04am Ahahah. Jotenki huvittava ajatus, että olin eilen meistä ainut joka osasi liikkua täällä.
|