| Author | Message |
|---|
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | June 26th, 2008 at 01:27pm
En tajua millon musta on tullu näin laiska.
En saa enään mitään aikaseksi nykyään. |
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | June 26th, 2008 at 02:26pm Ei hemmetti, mä tunnen olevani suuri ääliö. Menin sanomaan vahingossa jotain tosi typerää, niin tunteetonta! Oisin voinu vaikka ampua itteni. Mut vannon, etten tiennyt! Luulin, että... No joo, antaa olla. |
Hybrid Child Awake and Unafraid
 Age: 30 Gender: Female Posts: 11348 | June 26th, 2008 at 02:41pm mä en ikinä ennen kuunnellu tätä biisiä mutta kun sen kuuli keikalla niin täähän onkin sitten ihan nätti biisi. :'> takasin kiitos. |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 26th, 2008 at 05:42pm Piirsin tätä koko päivän ja ihan kivasti onnistuikin. c: Vaikkei se ole vieläkään valmis ja siellä on monia juttuja mistä en tykkää, mm. takajalka.
Ja voisi mennä kohta nukkumaan. Haluaisin vaan hehkuttaa häälle, mutta kun ei ole paikalla, iso hö! |
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | June 27th, 2008 at 03:54am Nyt en ennään tiiä mitä tehä. Kolme vaihtoehtoa:
Maanantaina Helsinkiin, mennä Qstockiin vai The Unseenin keikka?
Auttakaa mua. |
goodbye blue sky Always Born a Crime
 Age: 27 Gender: Female Posts: 6461 | June 27th, 2008 at 04:12am November Rain:Piirsin tätä koko päivän ja ihan kivasti onnistuikin. c: Vaikkei se ole vieläkään valmis ja siellä on monia juttuja mistä en tykkää, mm. takajalka.
Joku vähän osaa!
Tunnustan, Reetta osaa, siis itse asiassa monikossa.
Vituttaa niin vietävästi. Olen todella vihainen sille yhelle. Saatna, kaikkea sitä humalatilassa tapahtuukin...
|
revolver. Banned
 Age: - Gender: - Posts: 31912 | June 27th, 2008 at 05:41am En osaa niellä lääkkeitä.
Joo, mun pitää paloitella kaikki pillerit aina ihan atomeiksi, sitten laittaa palanen kerralla lusikkaan, jugurttia päälle ja äkkiä nielaisen siitä sitten.
-____-; |
Hybrid Child Awake and Unafraid
 Age: 30 Gender: Female Posts: 11348 | June 27th, 2008 at 05:46am näin ehkä maailman villeintä unta  |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 27th, 2008 at 06:05am Dove Melankolia:Joku vähän osaa!
Tunnustan, Reetta osaa, siis itse asiassa monikossa. Aww, kiitos. c:
Mulla on jotenkin ihan järjettömän kylmä, että pitää tässä kai kohta vetää hupparia päälle. Ja mä jotenkin nyt vaan haluan kauppaan. Pitää vaan odottaa, että hiukset kuivuu. |
Jimmy Jazz Awake and Unafraid
 Age: 32 Gender: Female Posts: 11561 | June 27th, 2008 at 06:23am Vihdoinkin jottain tekemistä. Oon ollu täällä varmaan tunnin jo tekemättä mittään töitä.
No helppoa rahaa.. |
Dopefish Always Born a Crime
 Age: - Gender: Female Posts: 5278 | June 27th, 2008 at 06:28am olenpa aikaisin liikkeellä hoo.
jos vaikka tänään lähtisin ulos.
/ en voikkaan lähteä. =( tän soittolistan kuuntelen loppuun ja siinä menee muutama tunti liian kauan. |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 27th, 2008 at 12:34pm Sanokaa mulle, että tää ei ole totta. Ei ne voi olla noin tyhmiä. *järkyttynyt* |
goodbye blue sky Always Born a Crime
 Age: 27 Gender: Female Posts: 6461 | June 27th, 2008 at 12:38pm November Rain:Sanokaa mulle, että tää ei ole totta. Ei ne voi olla noin tyhmiä. *järkyttynyt*
Blondi, Teksasin aksentti, ja "I don´t know what I´m doin´"
" This might be a stupid question"
Voi Reetta, kyllä jotkut ovat.... *järkyttynyt as well*
|
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 27th, 2008 at 12:45pm Dove Melankolia:Blondi, Teksasin aksentti, ja "I don´t know what I´m doin´"
" This might be a stupid question"
Voi Reetta, kyllä jotkut ovat.... *järkyttynyt as well*
Antakaa mun kuolla. Mun maailmankuva järkkyi. Mä en eläkään Suomessa, enkä puhu äidinkielenäni suomea. Mä elän valtiossa nimeltä Eurooppa ja puhun äidinkielekseni ranskaa, jota osaan ehkä ... muutaman lauseen ja kymmenkunta sanaa.
Musta on itse asiassa aika mielenkiintoista, jos tulisi Euroopan liittovaltio. Vähän niin kuin USA-tyyliin. Mutta loppujen lopuksi, aika pelottavaa. Joten, ehkä jätetään Eurooppa ihan maanosaksi, eikä yritetä tehdä siitä valtiota. Jääkiekon MM-kisoissakin olisi sitten vaan USA, Kanada ja Eurooppa, jos Eurooppa yhdistyisi. XD Ja jalkapallon EM-kisoja ei periaatteessa olisikaan. |
electrify Shotgun Sinner
 Age: - Gender: Female Posts: 9587 | June 27th, 2008 at 01:02pm ^aaah, mutta voisi olla EM-kisat silleen tavallaan.
you know, liittovaltio vs. liittovaltio.
hm... mutta sittenhän ei kyllä varmaan olisi mitään erilaisia lippuja.
nojaa, vaakunat kelpaa.
OIJOI, ja saatais vähän niinkun NHL eurooppaan. EHL. =DDDDDD
jeeeeeh.
vaikka kyllä näinkin on ihan hyvä.
______________
oho, täähän lasketaan melkein spammiksi, jos en nyt tunnusta jtn.
...
mun oikeeta silmää kutittaa. O.o
jä lähen sunnuntaina viikoks mänttään mökille, kun samaan aikaan Heidi on
LAssa jossakin kartanossa. *mutinaa*. |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 27th, 2008 at 01:11pm we were so alive.: ^aaah, mutta voisi olla EM-kisat silleen tavallaan.
you know, liittovaltio vs. liittovaltio.
hm... mutta sittenhän ei kyllä varmaan olisi mitään erilaisia lippuja.
nojaa, vaakunat kelpaa.
OIJOI, ja saatais vähän niinkun NHL eurooppaan. EHL. =DDDDDD
jeeeeeh.
vaikka kyllä näinkin on ihan hyvä. Niin, mäki ajattelin, että kyllähän ne voisi periaatteessa olla. : D
Europe's hockey league. Kuulostaa melko hyvältä. Mutta tuskin vaikka espanjalaisilla olis omaa joukkuetta. XDDD Suomalaiset, ruotsalaiset ja venäläiset lähinnä nyt jylläisi siellä.
----
Ja sitten se tunnustus, musta tää nyt vaan on niin übersiisti mainos. Jännä. : DDD |
electrify Shotgun Sinner
 Age: - Gender: Female Posts: 9587 | June 27th, 2008 at 01:21pm ^niin no joo.
emme toki saa unohtaa tsekkiä ja valko-venäjää.
ja ehkä mahtaisa jääkiekko villitys leviäisi muuallekin eurooppaan sitten. =DDDDDDDDDDDDD waaaau.
________
oli kyllä aika siisti mainos.
olin koko ajan vaan, että näyttäkää nyt prkle kuka sen kameran takana on,
mutta sitten tajusin, että ehkä sen on tarkotus olla minä. O.o
[/texasilainenblondi]
no ei vaan, ei ne kaikki ehkä nyt niin öööm.. köhtyhmiäköh ole.
________
nii joo, ja tunnustanpa nyt sitten vaikka että
isoveljeni avovaimo lähtee huomenna inariin. O.o |
November Rain Demolition Lover
 Age: 29 Gender: Female Posts: 16341 | June 27th, 2008 at 01:24pm Niin, Valkovenäjä ja Tsekki tietysti. : D Ja Saksa, öf köörs. Ja ... kehtaako tähän mainita vielä Italian.
Ja minusta tuossa mainoksessa on juuri siistiä se, että se on vähän niin kuin minä. :D Vautsi, sain kerrankin olla Arsenal-tyyppien kanssa ja Hollannin maajoukkueessa.
Ja tunnustan, spammailen vain tylsyyteeni tänne Tunnustuksia-töpöön, kun voisin jutella jonkun kanssa asiallisesti mesessä. XD *shames* |
Fantasma Demolition Lover
 Age: 30 Gender: Female Posts: 16337 | June 27th, 2008 at 01:24pm November Rain:Sanokaa mulle, että tää ei ole totta. Ei ne voi olla noin tyhmiä. *järkyttynyt*
Toi saattaa periaatteessa olla myös hyvin hiottu markkinointikikka, vähän niinkun Jessica Simpson-tyyliin... Ehkei ne oikeesti oo noin blondeja, ehkä ne vaan esittää. Who knows for sure? Mutta TÄMÄ on mielestäni vielä järkyttävämpää ja ukomattomampaa. Ihan tajutonta. |
electrify Shotgun Sinner
 Age: - Gender: Female Posts: 9587 | June 27th, 2008 at 01:29pm REEETTAAAA,
älä unohda Norjaa. x]
_______________
falktgelitg, mun ei kyllä kannatais kattoo noita videoita,
koska ne ärsyttää mua ihan prkleesti. >>>>><<<<< |