Domme recensie inderdaad, maaar, ze hebben wel foto's Ik ben heeel vergevingsgezind als ze er dat soort dingen bij zetten
My Dark Angel Killjoy Age: 29 Gender: Female Posts: 58
November 16th, 2007 at 07:27pm
Die recensie is inderdaad waardeloos, maar wij weten wel beter
De foto's zijn mooooi al hadden ze de rest van de band ook wel op de foto mogen zetten, Gerard is nie het enige bandlid
Helemaal waar..... dat ze ook andere bandleden op de foto hadden mogen zetten.
Weet iemand trouwens wat er nou precies aan de hand was tijdens Give 'em Hell, Kid? Ik bedoel, wie waren die mannen in vredesnaam?
Cool! *is stiekem jaloers*
Hoe dan ook, da's wel leuk dat de crew ook mee doet in de show zelf. Is dat iets nieuws? Of doen ze dat wel vaker? Moet echt eens een beetje beter op gaan letten *eye roll*
Torosaurus. Always Born a Crime Age: 28 Gender: Female Posts: 5349
November 18th, 2007 at 03:53pm
Muzikaal een nul ??
Stomme blaadjes schrijvers
Maar wij zijn wel tevreden over de show
William Francis. Patron Saint of Switchblade Fights Age: 34 Gender: Female Posts: 67072
die recensies sucken allemaal !!! behalve de foto's met de HELE band
ik ben zoooo tegen de media als ze negatieve stuff schrijve of dinge schrijve waar ze geen verstand van hebbe
Helemaal mee eens PRC *heeft geen zin naam uit te typen *
Als je ergens een recensie over gaat schrijven moet je gewoon neutraal zijn, en niet al van te voren zoiets hebben van dit wordt een ramp. Zo'n gevoel stralen die stukken wel uit, zo van, wat doe ik hier?!